Play Off ekstraklasy tenisa stołowego
Blog - life
Written by Daniel   
Saturday, 16 May 2009 09:11

Tags: filmowanie | fotografia | gorzów | gorzów wlkp. | hobby | tenis stołowy

There are no translations available.

W środę 13.05. w hali Gorzovii odbył się mecz ekstraklasy tenisa stołowego pomiędzy miejscową męską drużyną a Trasco Ostrzeszów. Byłem tam mniej jako fotograf, a bardziej jako tenisista stołowy i operator kamery. Koledzy z naszego klubu z Witnicy, w związku z obowiązkami służbowymi nie mogli oglądać meczu na żywo więc ja zabrałem ze sobą aparat i nagrałem trochę materiału, aby mogli mecz zobaczyć, gdyż zapowiadał się bardzo ciekawie. Gorzowianie podejmowali aktualnych reprezentantów Polski na arenach międzynarodowych występujących w barwach Trasco.

Mecz rozpoczął się od pojedynku Tang Yu z Bartoszem Suchem, który po wspaniałej walce zakończył się wynikiem 2:1 dla gorzowskiego chińczyka. Następny mecz to Dariusz Kiełb przeciwo Danielowi Górakowi także 2:1 dla gorzowianina. Po takim początku przy prowadzeniu 2:0 dla miejscowych w serca kibiców wstąpiła wiara w zwycięstwo nad faworyzowaną ekipą z Ostrzeszowa. Następny mecz Radosław Żabski - Marcin Kusiński w którym 2 krotny mistrz polski nie pozostawił cienia wątpliwości kto w tym pojedynku jest bardziej doświadczony. Mecz Tang Yu z Danielem Górakiem był bardzo pasjonujący i po wspaniałej walce zakończył się wynikiem 0:2 dla Góraka. Ostatni pojedynek meczu pomiędzy Dariuszem Kiełbem i Bartoszem Suchem pełny był zwrotów akcji i zakończył się wynikiem 2:1, kończąc cały mecz wynikiem 3:2 dla gorzowian, mam nadzieję że mecz wyjazdowy zakończy się również zwycięstwem gorzowian. 

Fotografowaniem meczu raczej się nie zajmowałem, ale kilka zdjęć zrobiłem

Fotografia ślubna - Jaskólski Photography

update: Gorzovia w finale. W sobotę odbył się rewanżowy mecz, który gorzowianie przegrali nie wygrywając nawet pojedyńczego seta. Decydujący niedzielny mecz Gorzowianie rozpoczęli w zmienionym składzie jako numer 1 wysąpił Tang Yu, a słabo spisującego się w meczach przeciwko Kusińskiemu Radka Żabskiego zastąpił Jacek Nowokuński. Mecza zakończył się wynikiem 0:3 dla gorzowian. W najbliższą sobotę rewanż na który niestety nie pojadę gdyż fotografujemy wesele. 

Trackback(0)
feed0 Komentarze

Napisz Komentarz
 
  mniejsze | wieksze
 

security image
Ponizej Wpisz Kod bezpieczenstwa


busy
 

Special Access ZoneWedding Photographer's Blog