Jestem znajomym Piaska, a ja mam paszport Polsatu
Blog - Learning/Workshop
Written by Daniel   
Sunday, 22 March 2009 14:40

Tags: fotografia | lubuskie | warsztaty | zielona góra

There are no translations available.

W związku z coraz częstszym oporem księży w kwestii wykonywania zdjęć w kościele bez stosownego zezwolenia przystąpiliśmy (Izabela i Daniel) do kursu organizowanego przez Instytut Teologii w Zielonej Górze w zakresie wykonywania zdjęć w czasie liturgii. Jak powiedzieli organizatorzy, mimo iż dopiero w grudniu odbył się poprzedni kurs i spodziewali się oni iż następny nie odbędzie się wcześniej niż późną jesienią br., na kurs zorganizowany w dnia 14 i 21 marca zgłosiło się ponad 100 chętnych.

Szkolenie można uznać za całkiem ciekawe szczególnie iż prowadzone było przez wykładowców akademickich (księży). Dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy o niektórych aspektach historycznych dokumentowania liturgii.  Jeden z księży prowadzących był całkiem OK. Poza tym większość wykładów się powtarzała nieważne który z 7 prelegentów mówił bo mówili to samo.

Tak naprawdę hasło z tytułu pewnie kiedyś zdawało egzamin ale już niedługo bo stanowisko kurii jest takie, iż nie będę pozwalali na wykonywanie zdjęć nikomu z poza listy uprawnionych fotografów która jest obecnie tworzona i zostanie rozesłana po wszystkich parafiach w naszej diecezji.

Trackback(0)
feed0 Komentarze

Napisz Komentarz
 
  mniejsze | wieksze
 

security image
Ponizej Wpisz Kod bezpieczenstwa


busy
 

Special Access ZoneWedding Photographer's Blog